TRENERZY

Pasjonat treningu siłowego i racjonalnego odżywiania, wszystko jest dla ludzi w ramach rozsądku.Posiadam duża wiedzę z zakresu treningu sylwetkowego oraz dietetyki. Dużą rolę przykładam do harmonijnego rozwoju sylwetki, z naciskiem na korygowanie wad postawy i likwidowania dolegliwości bólowych. Posiadam dużą wiedze z zakresu rehabilitacji i prehabilitacji zarówno w treningu siłowym jak i siłowo-wytrzymałościowym.¾ Twojego sukcesu to dobranie odpowiedniej objętość treningu i zoptymalizowaniu diety w oparciu o budowę ciała oraz nawyki żywieniowe. Aktywny wolontariusz w klubie sportowym SSKiR.

Odbyte szkolenia:
-PFS PERSONAL TRAINER
-TRENER PERSONALNY IFFA
- DIETOTERAPIA IFAA
- FITNESS & WELLNES MANAGER

Trener personalny, instruktor sportu - specjalność: kulturystyka, instruktor podnoszenia ciężarów. Uczestnik kursów i szkoleń z zakresu: treningu funkcjonalnego, kettlebells, stabilizacji kręgosłupa, dietetyki i dietoterapii. Utytułowany zawodnik trójboju siłowego - wielokrotny medalista mistrzostw Polski, legitymujący się rekordem życiowym 772,5kg (Przysiad 262,5kg, Wyciskanie leżąc 190kg, Martwy ciąg 320kg). Treningiem siłowym zajmuję się od lat. Początkowo zgłębiałem tajniki budowania siły maksymalnej, poszerzam też swoją wiedzę z zakresu treningu funkcjonalnego, dietetyki, fizjoterapii oraz innych zagadnień związanych ze sportem, zdrowiem i rekreacją. W swojej praktyce stosuję periodyzowane programy treningowe, uwzględniające balans strukturalny, deficyty w mobilności oraz inne aspekty dotyczące konkretnej osoby. Prezentuję nowoczesne podejście poparte badaniami, bez mitów związanych z treningiem i żywieniem tak powszechnych w świecie fitness.

Trenerka , zawodniczka CrossFit , certyfikowany instruktor RKC.
Moja praca wzięła się z pasji. Dziś, po wielu latach szkoleń i doświadczeń mogę o sobie powiedzieć, że jestem Trenerem. Jestem z tego dumna, że mogę pomagać innym ludziom osiągać ich zamierzone cele, budzić w nich chęć do walki nad swoimi słabymi stronami, determinować ich do działania i motywować. Trening to nie tylko praca nad ciałem, ale i nad umysłem. Świadomość ruchu, sumienność, pokora i determinacja to klucz do sukcesu.
Człowiek jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo.

MAGISTER REKREACJI I TURYSTYKI
IFAA PERSONAL TRAINER
HESTreZ ACADEMY szkolenie z zakresu treningu CrossFit
INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ -MENIS
INSTRUKTOR PŁYWANIA -AWFIS
ATHLETIC TRAINING -MAURICZ TRAINING CENTER
TRAINING METHODOLOGY 2-MAURICZ TRAINING CENTER
TREINING METHODOLOGY KETTELBELL-MAURICZ TRAINING CENTER
RKC INSTRUCTOR-DRAGON DOOR
RATOWNIK WOPR
STUDIA PODYPLOMOWE Z DIETETYKI SPORTOWEJ NA AWFIS A TAKŻE WIELE SZKOLEŃ Z ZAKRESU DIETETYKI ORAZ DIETOTERAPII.

Jakub Wolicki, absolwent AWFiS Gdańsk ze specjalizacją instruktor kulturystyki, nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, od 2013 członek Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych, pasjonat różnych form zajęć grupowych, trener personalny.
Uczestnik wielu szkoleń i kongresów na temat dietetyki i suplementacji, były zawodnik PZKFiTS w kategorii "Men's Physique".
Przy współpracy z podopiecznymi dobieram rodzaj aktywności fizycznej, która sprawia największą przyjemność dla danej osoby co w połączeniu z odpowiednim systemem żywienia przynosi długofalowe korzyści. Moje motto: "Próbuj, a potem próbuj mocniej".

Specjalizacja: Trening Cross, Trening funkcjonalny
Informacje biograficzne:
WYKSZTAŁCENIE/DOŚWIADCZENIE: Trener personalny z szkoleniami z zakresu CrossTraining level 1 i 2, TRX, Kettlebell, Clubbell/Mace oraz treningu funkcjonalnego. . Absolwent AWFiS Gdańsk z specjalizacjami „Odnowa biologiczna” oraz „Żywienie i suplementacja w sporcie”.
Zaczęło się od: Poprzez 11 lat ciężkich treningów w hokejowym klubie GKS Stoczniowiec Gdańsk całkowicie uzależniłem się od sportu, po zakończeniu mojej kariery w hokejem nie było innej opcji niż kontynuować moją wspaniałą przygodę.
JAK PRACUJE: Jestem profesjonalny, cierpliwy – konsekwentnie dążę do wyznaczonych celów. W pracy ze swoimi podopiecznymi staram się jak najskuteczniej przekazać swoją wiedzę opartą na naukowych faktach i doświadczeniu. Niesamowicie jest dla mnie ważne żeby każdy odnalazł radość w aktywności fizycznej