TRENERZY

Nazywam sie Aleksandra Cieplin. Od sierpnia 2014 roku jestem licencjonowaną instruktorka Zumby Fitness, Zumby Kids i Kids jr. a także jedną z pierwszych instruktorek Salsation w Europie. Jestem bardzo pozytywna oraz energiczną osoba, uśmiechem staram się zarażać każda osobe uczestniczącą w moich zajęciach. Jestem pełna pasji i nowych pomysłów. Moje zajęcia to nie tylko nauka kroków ale przede wszystkim dobra zabawa i możliwość wyrażania siebie. Taniec to nie tylko moja pasja ale także sposób na życie.

Pasjonat treningu siłowego i racjonalnego odżywiania, wszystko jest dla ludzi w ramach rozsądku.Posiadam duża wiedzę z zakresu treningu sylwetkowego oraz dietetyki. Dużą rolę przykładam do harmonijnego rozwoju sylwetki, z naciskiem na korygowanie wad postawy i likwidowania dolegliwości bólowych. Posiadam dużą wiedze z zakresu rehabilitacji i prehabilitacji zarówno w treningu siłowym jak i siłowo-wytrzymałościowym.¾ Twojego sukcesu to dobranie odpowiedniej objętość treningu i zoptymalizowaniu diety w oparciu o budowę ciała oraz nawyki żywieniowe. Aktywny wolontariusz w klubie sportowym SSKiR.

Odbyte szkolenia:
-PFS PERSONAL TRAINER
-TRENER PERSONALNY IFFA
- DIETOTERAPIA IFAA
- FITNESS & WELLNES MANAGER

Aktywny zawodnik trójboju siłowego, wielokrotny medalista mistrzostw Polski.
Trener personalny i instruktor sportu.
Uczestnik kursów i szkoleń z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji.

Treningiem siłowym zajmuję się od lat. Początkowo zgłębiałem tajniki budowania siły maksymalnej, obecnie poszerzam też swoją wiedzę z zakresu treningu funkcjonalnego, dietetyki, fizjoterapii oraz innych zagadnień związanych ze sportem, zdrowiem i rekreacją.

W swojej praktyce stosuję periodyzowane programy treningowe, uwzględniające balans strukturalny, deficyty w mobilności oraz inne aspekty dotyczące konkretnej osoby.
Prezentuje nowoczesne podejście poparte najnowszymi badaniami, bez mitów związanych z treningiem i żywieniem, bez nieefektywnych ćwiczeń i monotonnej diety.

Swoja przygodę ze sportem zaczęłam jako Instruktor Fitness i przez wiele lat prowadziłam zajęcia ruchowe. Obecnie Personal Trainer IFAA oraz certyfikowany Instruktor Cross Fitu. Ukończenie Podyplomowych Studiów na AWFiS z zakresu Żywienia w Sporcie. Doświadczony Instruktor Pływania z wieloma sukcesami. Trener Parkour. Zawodniczka i pasjonatka Cross Fit. Poza tym moja wielką pasją są biegi ekstremalne. Mam na swoim koncie w przeciągu 1,5 roku zaliczonych wiele biegów w tym Hunt Run z zajęciem Pierwszego Miejsca Team Kobiet oraz Bieg Morskiego Komandosa, Runmageddon, Biegi Górskie oraz najbardziej ekstremalną grę terenową jaką jest Selekcja. Moja pasją bardzo powiązaną ze sportem jest dietetyka dlatego cięgle kształcę się w tym kierunku. Ciągle wyznaczam sobie nowe cele aby do nich dążyć i aby doskonalić swoje umiejętności i spełniać swoje marzenia.

Subscribe to our newsletter

Email marketing powered by FreshMail